Sortiment

Široká nabídka podlahových krytin
a interierových dveří na naší prodejně.

Vinyl, SPC vinyl (RIGID)

Vinylové podlahy jsou současným celosvětovým trendem. Pro svou příznivou cenu, vysokou odolnost a snadnou údržbu zaujímají i na českém trhu nejvyšší příčky. Díky jedinečným a věrným dezénům jsou vinylové podlahy stále více oblíbenější. Vinylovou podlahu lze vybrat v dekoru dřeva, kamene, dlažby i netradičních moderních dekorů.

Vinylové podlahy se vyrábějí v několika provedení: v tloušťce 2-3 mm pro nalepení na vyrovnaný podklad, v tloušťce 4-5 mm s vyfrézovaným zámkem pro pokládku bez lepení takzvaně na klik. V provedení na klik se vyrábí ještě na HDF desce (tl.10 mm) či na kompozitu SPC vinyl (RIGID).

Veškeré vinylové podlahy jsou předurčeny pro široké využití jak v bytové výstavbě (i v koupelnách), tak v kancelářích, obchodech i jiných komerčních objektech. Velkou výhodou je, že pro svůj nízký tepelný odpor jsou velmi vhodné na podlahové vytápění. Nabízíme Vám možnost odborné pokládky krytin, v případě potřeby i návrhu a vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny. Zde si můžete vybrat ze škály námi nabízených vinylových podlah. Všechny máme u nás na prodejně vystavené:

Stáhnout katalog
Zde jsou odkazy na naše dodavatele

PVC, VINYL V ROLÍCH, LINOLEUM

Řada z Vás, zákazníků dobře zná přednosti tradiční krytiny. PVC prošlo vývojem, jeho nový design dokonale imituje dřevo nebo dlažbu. Dekory jsou i v různých barevných provedení, většinou se vzorem krupiček či semínek. Tyto rolové krytiny se vyrábí v různých tloušťkách a s různými podklady, jak s textilním tak s pěnovým. U kvalitnějších je podklad složen z několika vrstev, které jsou schopny zajistit tvarovou paměť a pohlcují drobné nerovnosti. Další variantou je přírodní linoleum například od firmy Forbo Marmoleum® , designová podlaha, dostupná v široké paletě barev a vzorů. Ale je také dostupná v různých formách. Materiál je k dispozici v pásech dvoumetrové šíře. Dekorativnějšího vzhledu může být dosaženo s kolekcí Dual. Marmoleum® ve čtvercích. Nabízíme Vám možnost odborné pokládky krytin, v případě potřeby i návrhu a vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny.

Zde jsou odkazy na naše dodavatele

Koberce

Jsou tradiční podlahovou krytinou pro ty, kdo mají rádi teplo a pohodlí. Rozdělují se zpravidla na smyčkové, střižené a vpichované, dále pak podle potřeb použití a zátěže. Jejich využití se hodí do různých místností v bytech, ale i do hotelů, kanceláří i jiných provozů. V naší prodejně jich najdete velkou škálu, dodáváme i luxusní dovozové koberce. Některé Vám nabízíme níže k nahlédnutí, pro konkrétní výběr je určitě potřeba zastavit se u nás na prodejně, kde máme vystavené vzorky a můžete vybírat nejen vizuálně, ale i dotykem, což je u výběru koberců důležité.

Nabízíme Vám možnost odborné pokládky krytin, v případě potřeby i návrhu na vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny.

Zde jsou odkazy na naše dodavatele

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy sou určitou alternativou k podlahám ze skutečného dřeva. Laminátová podlaha je vrstvená podlaha postavená na lepené dřevovláknité desce (HDF), u profi podlah lisované z tvrdých dřevin s vysokou hustotou. Jednotlivé lamely mají v sobě vyfrézovaný profil (zámek), kterým se navzájem spojují. Nabízíme Vám možnost odborné pokládky, v případě potřeby i návrhu a vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny. Zde jsoou Laminátové podlahy, které máme v nabídce (klikněte na logo):

Stáhnout katalog

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Nabízíme interiérové dveře několika výrobců, abychom mohli vyhovět všem našim zákazníkům, protože každý má jiné požadavky nejen estetické, ale také technické. Nabízíme různé typy dveří, otočné, posuvné po stěně, posuvné do pouzdra, skládací nebo reverzní. Součástí dveří může být obložková zárubeň, které jsou na výběr také v různých variantách, polodrážkové, bezpolodrážkové, obklad kovové zárubně (OKZ), obklad stavebního pouzdra nebo tzv.slepá zárubeň (tunel), která funguje pouze jako průchod bez dveří. Veškeré dekory i ukázky některých dveří jsou k vidění u nás na prodejně. V rámci naší nabídky dveří jsou i probíhající akce jako „Erkado AKCE DVEŘE BEZ DPH“ nebo „KLIKA ZA STOVKU“, více v katalozích níže.

Ke všem nabízeným produktům zajišťujeme i montáže, se kterými ušetříte 6% i z ceny dveří, protože pokud si dveře a obložkové zárubně objednáte i s montáží, vztahuje se na vše snížená sazba DPH 15%

Kontaktujte nás

Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy