Sortiment

Široká nabídka podlahových krytin
a interierových dveří na naší prodejně.

Vinyl, SPC vinyl (RIGID)

Vinylové podlahy jsou současným celosvětovým trendem. Pro svou příznivou cenu, vysokou odolnost a snadnou údržbu zaujímají i na českém trhu nejvyšší příčky. Díky jedinečným a věrným dezénům jsou vinylové podlahy stále více oblíbenější. Vinylovou podlahu lze vybrat v dekoru dřeva, kamene, dlažby i netradičních moderních dekorů.

Vinylové podlahy se vyrábějí v několika provedení: v tloušťce 2-3 mm pro nalepení na vyrovnaný podklad, v tloušťce 4-5 mm s vyfrézovaným zámkem pro pokládku bez lepení takzvaně na klik. V provedení na klik se vyrábí ještě na HDF desce (tl.10 mm) či na kompozitu SPC vinyl (RIGID).

Veškeré vinylové podlahy jsou předurčeny pro široké využití jak v bytové výstavbě (i v koupelnách), tak v kancelářích, obchodech i jiných komerčních objektech. Velkou výhodou je, že pro svůj nízký tepelný odpor jsou velmi vhodné na podlahové vytápění. Nabízíme Vám možnost odborné pokládky krytin, v případě potřeby i návrhu a vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny. Zde si můžete vybrat ze škály námi nabízených vinylových podlah. Všechny máme u nás na prodejně vystavené:

Stáhnout katalog
Zde jsou odkazy na naše dodavatele

PVC, VINYL V ROLÍCH, LINOLEUM

Řada z Vás, zákazníků dobře zná přednosti tradiční krytiny. PVC prošlo vývojem, jeho nový design dokonale imituje dřevo nebo dlažbu. Dekory jsou i v různých barevných provedení, většinou se vzorem krupiček či semínek. Tyto rolové krytiny se vyrábí v různých tloušťkách a s různými podklady, jak s textilním tak s pěnovým. U kvalitnějších je podklad složen z několika vrstev, které jsou schopny zajistit tvarovou paměť a pohlcují drobné nerovnosti. Další variantou je přírodní linoleum například od firmy Forbo Marmoleum® , designová podlaha, dostupná v široké paletě barev a vzorů. Ale je také dostupná v různých formách. Materiál je k dispozici v pásech dvoumetrové šíře. Dekorativnějšího vzhledu může být dosaženo s kolekcí Dual. Marmoleum® ve čtvercích. Nabízíme Vám možnost odborné pokládky krytin, v případě potřeby i návrhu a vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny.

Zde jsou odkazy na naše dodavatele

Koberce

Jsou tradiční podlahovou krytinou pro ty, kdo mají rádi teplo a pohodlí. Rozdělují se zpravidla na smyčkové, střižené a vpichované, dále pak podle potřeb použití a zátěže. Jejich využití se hodí do různých místností v bytech, ale i do hotelů, kanceláří i jiných provozů. V naší prodejně jich najdete velkou škálu, dodáváme i luxusní dovozové koberce. Některé Vám nabízíme níže k nahlédnutí, pro konkrétní výběr je určitě potřeba zastavit se u nás na prodejně, kde máme vystavené vzorky a můžete vybírat nejen vizuálně, ale i dotykem, což je u výběru koberců důležité.

Nabízíme Vám možnost odborné pokládky krytin, v případě potřeby i návrhu na vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny.

Zde jsou odkazy na naše dodavatele

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy sou určitou alternativou k podlahám ze skutečného dřeva. Laminátová podlaha je vrstvená podlaha postavená na lepené dřevovláknité desce (HDF), u profi podlah lisované z tvrdých dřevin s vysokou hustotou. Jednotlivé lamely mají v sobě vyfrézovaný profil (zámek), kterým se navzájem spojují. Nabízíme Vám možnost odborné pokládky, v případě potřeby i návrhu a vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny. Zde jsoou Laminátové podlahy, které máme v nabídce (klikněte na logo):

Stáhnout katalog

Kontaktujte nás

Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy